Animátor/ pokusný ilustrátor. Už v ako malý si písal a ilustroval vlastné príbehy. Všetky cesty ho nakoniec viedli k animovanému filmu, ktorému sa začal amatérsky venovať na konci základnej školy.
Vyštudoval propagačné výtvarníctvo na Strednej umeleckej škole v Trenčíne a animovaný film na Ostravskej univerzite, kde vytvoril študentské filmy ako Záhradník, Vlkulka či Ikarus.
Počas magisterského štúdia na vysokej škole pracoval ako učiteľ animovaného filmu na strednej škole Ave art v Ostrave. Rovnako aj ako asistent ateliéru animovanej tvorby na Ostravskej univerzite.
Tvoril animované znelky a reklamy pre Ostravskú televíziu Fabex a príležitostne pracoval ako animátor/výtvarník pre QQstudio.
Neskôr sa rozhodol presunúť do Bratislavy čo sa mu vďaka animovanému filmu Juraja Krumpolca a Igora Derevenca Hviezdny taxík podarilo. Pár mesiacov na to pracoval ako animátor na celovečernom filme Lokal Filmis a na pripravovanom filme Srdce veže ako výtvarník. Popri tom sa venoval vlastnej tvorbe a spolupráci na videomappingových projektoch s občianským združením Trakt.
Najpríjemnejším projektom bola výrova interaktívnej hry pre Bienále ilustrácií 2015, ktorú tvoril spoločne s Petrom Gálom a Igorom Rjabininom. 
V súčasnosti je zamestnaný ako grafik vo firme zaoberajúcej sa tvorbou hier - PixelFederation. Popri tom neprestajne vyvíja svoj seriálový, animovaný projekt Malá Hviezda Rozmarína, zameraný na detského diváka.
Back to Top